Josef Wilhelm Wallander

(Sverige, 1821-1888)
Josef Wilhelm Wallander
(Sverige, 1821-1888)

JOSEF WILHELM WALLANDER, olja på duk, signerad och daterad 1872?

Kvinna som kammar sitt hår. Bildmått 42 x 37 cm.

Ytlistage. Smärre fläckar.

Utropspris
5 000 SEK