Smycken
718604

ARMBANDSUR, dam, 18 K guld, Tissot Goldrun. Vikt 23 g inkl extra länkdelar.

Ljus urtavla med stavindex och datumvisare. Boettens diameter 24 mm. Ask samt extra länkdelar medföljer.

Bruksslitage. Gravyr och repor på boettens baksida. Ej funktionstestad.

Utropspris
4 000 SEK