FÄLTRADIO, Standard Radio, 1900-talets andra hälft.

I grönlackerad låda i plåt. Märkt nr 538 samt tre kronor. Höjd 39 cm, bredd 35 cm.

Repor och slitage. Smärre bucklor och stötmärken. Ej funktionstestad. Ej fullständigt genomgången, delar kan saknas.

Utropspris
2 000 SEK