KONSTTIDSKRIFTER, 13 st, XXe SIÈCLE, "Panorama", Paris, 1963-1974.

No 21, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 42 och 43,
Grafik av b.la Mason, Delaunay, Moore, Marini, Chagall, Esteve, Calder, Zao Wou-Ki, Miro, Polikoff och Dali.

Slitage. Skador. Ej fullständigt genomgången.

Utropspris
8 000 SEK