BESTICKSERVIS, 56 delar, silver, Rosenholm, GAB, Stockholm, 1960-tal. Totalt vikt 2101 g.

12 bordsgafflar, 12 bordsskedar, 12 bordsknivar, 12 kaffeskedar, 4 smörknivar, 2 plockgafflar, 1 ostkniv, 1 såsslev. Samtliga knivar med rostfria blad.

Slitage.

Utropspris
8 000 SEK