FAT, tenn, barock, Christian Wickman, Stockholm, stämplat med årsbokstav P för 1708.

Rund form profilerat brätte. Diameter 36 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

24. Antonio Citterio, skåp, "Alcor Storage", Maxalto för B&B Italia, Italien efter 2014.
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
Fair warning
36 000

ditt bud
Aktuellt bud:
40 000 SEK