Kain Tapper

(Finland, 1930-2004)
Kain Tapper
(Finland, 1930-2004)

KAIN TAPPER, blandteknik på papper, signerad KT och daterad 97.

Hästmotiv. Pappersstorlek 29,5 x 40 cm.

Smärre kantskador. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
1 000 EUR
Följerätt