VÄGGUR

Westerstrand, 1900-talets andra hälft.

Träimitationsmålad plåt. Diameter 31 cm.

Konditionsrapport

En del ytslitage, fläckar och stötmärken. Ej funktionstestad.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    9764031 bukobject
    • 9764031 thumb
    • 9764030 thumb
    • 9764028 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    551
    57 EUR
    62 USD

    Budhistorik (7 bud)