FÅTÖLJ, "Etcetera", Jan Ekselius för J. O. Carlsson, Vetlanda, modellen formgiven 1970.

Fast stoppad rygg och sits. Avtagbar klädsel.

Slitage. Repor och märken. Klädsel med några fläckar och något mindre hål.

Utropspris
2 000 SEK