Två spiklyktor i cylindrisk form, Höjd 27-28 cm. En i kvadratisk form med glasade sidor, Höjd 27 cm. En av glas i konisk form med lock av genombruten plåt, höjd 20 cm.
Slitage. Skador. Rostangrepp. Bucklor. Lagningar.