BORDSLAMPOR, ett par. 1960-/70-tal.

Mässing. Kulformat ben och rund fot. Höjd ca 44 cm.

Slitage, fläckar och smärre bucklor och ojämnheter. Ej funktionstestade.

Utropspris
1 500 SEK