FÄLLBORD, empire, 1800-talets början.

Mahogny och svartbetsat tre. Tredelad centralfot. Fällbar skiva om ca 35x44 cm. Höjd 68 cm.

Slitage. Blekt. Smärre sprickor. Kompletterat.

Utropspris
1 500 SEK