STOLAR, 4 st, ur serien Asserbo, Börge Mogensen, Karl Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft.

Furu. Snörsits. Etikettmärkta. Höjd 72 cm.

Slitage, repor, märken.

Utropspris
3 000 SEK