David Ljungdahl

(Sverige, 1870-1940)
David Ljungdahl
(Sverige, 1870-1940)

DAVID LJUNGDAHL, akvareller, 3 st, varav två st signerade.

Två med motiv av Näcken, en med landskapsmotiv. 28x28, 26x26 och 22x32 cm.

Skador, två st djurangripna. Hanteringsveck. Baksida med klisterrester. En med smärre fläck.

Utropspris
2 000 SEK