SKÅP, 1 par, 1800-talets andra hälft.

Målade. Dörr med bakomliggande hyllplan. En låda över samt en låda under dörr. Bredd 75. Djup 49. Höjd 154 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Repor och märken. Torrsprickor.

Utropspris
10 000 SEK