SOFFBORD, Reiners Möbelfabrik, 1900-talets första hälft.

Stomme av bonad björk. Skiva av alm. Ett hyllplan under skiva. Längd 65. Bredd 65. Höjd 56 cm.

Slitage. Repor och märken.

Utropspris
2 000 SEK