KLÄDHÄNGARE

Trä och metall, "Sputnik", Osvaldo Borsani, Techno, alternativt "Mina", Ikea, 1900-talets andra hälft.

Svartlackerad. 8 krokar. Snurrbar. Längd ca 38 cm.

Formgiven 1961.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Repor och märken.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    9808757 bukobject
    • 9808757 thumb
    • 9808756 thumb
    • 9808758 thumb
    • 9808759 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss