KANDELABER

Mässing, Metallslöjden Gusum, 1991.

För nio ljus. Kvadratisk fot. Höjd 33 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Några repor.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    9816763 bukobject
    • 9816763 thumb
    • 9816766 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 600
    167 EUR
    181 USD

    Budhistorik (16 bud)