TAKLAMPA

1900-talets andra hälft. Höjd 65 cm.

Stomme i gulmetall. Nio stycken armar med avslutande vita kupor i glas. Diameter 45, höjd 65 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Senare kupor. Ej funktionstestad.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    9824786 bukobject
    • 9824786 thumb
    • 9824787 thumb
    • 9824788 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 400
    356 EUR
    385 USD

    Budhistorik (16 bud)
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes