Glas Övrigt
742870

PARFYMFLAKONG, signerad J Viard (Julien V. 1883-1938).

Formgjutet glas, märkt i godset, höjd 7 cm.

Bruksslitage, smärre tillverkningsdefekt.

Utropspris
1 500 SEK