BARSKÅP, funkis, 1930/40-tal.

BARSKÅP, funkis, 1930/40-tal.

Ovandel med två luckor, invändigt ställ för glas samt spegelglas. Front med en fällbar luck med bakomliggande ställ för flaskor. Längd 78, bredd 40, höjd 58 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage och repor. Enstaka fläckar och stötmärken.

Utropspris
4 000 SEK