BRUNO MATHSSON, fåtöljer, ett par, "Karin", Dux, 1900-talets sista kvartal.

Brun skinnklädsel. Förkromad benställning på hjul

Hårt slitage, nötskador på knappar, fläckar och skador.

Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1277. Urnor med lock, ett par, porslin. Sen Qingdynasti.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
Aktuellt bud:
12 000 SEK