Design
745051

REIJMYRE, 14 stycken, coupeglas "Puck", 1900-talets andra hälft

Reijmyre, 14 stycken, coupeglas "puck", 1900-talets andra hälft.

Olika färger. Höjd 8cm.

Slitage.

Utropspris
2 000 SEK
Rekommendationer