GÄSTBOK MED KÄNDISAUTOGRAFER, Kockska Krogen i Malmö, 1968-92.

Främst bla Prins Bertil, signerad teckning av Ardy Strüwer, Wilhelm Moberg, Björn Ulvaeus och Agnetha Fältskog, signerad teckning av Kar de Mumma, Eartha Kitt, Mel Brooks, Olof Palme, Astrid Lindgren, Anita Ekberg, Tor Heyerdahl, Cornelis Wreswijk, Truxa, Allan Edwall, Sten Broman, Lasse Berghagen, Beppe Wolgers, Lennart Hyland, Maj Fant, Lasse Holmqvist, Monica Zetterlund, Sven Stolpe, MariaLang, Inga gill, Alva Myrdahl, Jan Malmsjö, Svante Thuresson, Wenche Myhre, Sven Gillsäter, Leif Ahrle, Siv Malmqvist, Jockmocks Jocke, Lasse Lönndahl, Sven ingvars, Dean Dixon, Pierre Robert, Robert Wolfe.
Helband av skinn med namnet Kockska Krogen i guld på främre pärm.

Slitage, enstaka fläckar, bandet med repor.

Proveniens

Krogens ägarfamilj.

Utropspris
2 000 SEK