Werner Åström

(Finland, 1885-1979)
Werner Åström
(Finland, 1885-1979)

WERNER ÅSTRÖM, "MOLN".

Sign. -15. Olja på duk 47x63,5 cm.

Minnesutställning Hörhammer 1986.

Utropspris
500 EUR

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

5. Lemania, "TG 195", "Tre kronor", ca 1954.
Utropspris
25 000 - 35 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Budgivningen avslutad
42 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
42 000 SEK