Madeleine Pyk – en samling F769

LEGO, "Monorail Transport System" 6990 samt 6921, Danmark, 1987.

"Monorail Transport System" 6990. Komplett i originalkartong. Kartongens tejp öppnad men innehållet aldrig upplockat, delarna förslutna i plastpåsar. Kartongen med svenska prislappar. "Monorail Accessory Track" 6921. I oöppnad originalkartong. Längd 34-58 cm.

Smärre slitage. Kartonger med smärre skador och fläckar.

Utropspris
3 000 SEK