Harri Koskinen

(Finland, Född 1970)
Harri Koskinen
(Finland, Född 1970)

HARRI KOSKINEN, KONSTGLAS, "Alue", sign. Harri Koskinen, Iittala 2000 5/30.

Klart och grönt slipat glas. I originalask med Pro Arte 2000 häfte. Bredd 22 cm, längd 16 cm, höjd 4 cm.

Sedvanligt slitage

Klubbat pris
3 100
35 371
3 224
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (39 bud)
21 mar 2016 17:39
3 100 EUR
8
21 mar 2016 17:37
3 000 EUR
21 mar 2016 17:37
2 900 EUR
8
21 mar 2016 17:37
2 800 EUR
21 mar 2016 17:37
2 700 EUR
8
21 mar 2016 17:35
2 600 EUR
21 mar 2016 17:35
2 500 EUR
8
21 mar 2016 17:33
2 200 EUR
21 mar 2016 17:31
2 100 EUR
8
21 mar 2016 17:31
2 000 EUR
21 mar 2016 17:31
2 000 EUR
8
21 mar 2016 17:30
1 950 EUR
21 mar 2016 17:30
1 900 EUR
21 mar 2016 9:12
1 750 EUR
20 mar 2016 11:08
1 700 EUR
20 mar 2016 11:08
1 650 EUR
20 mar 2016 11:08
1 600 EUR
20 mar 2016 10:37
1 550 EUR
19 mar 2016 23:11
1 500 EUR
16 mar 2016 21:12
1 450 EUR
16 mar 2016 18:21
1 400 EUR
15 mar 2016 18:07
1 350 EUR
15 mar 2016 18:06
1 300 EUR
15 mar 2016 18:06
1 300 EUR
15 mar 2016 18:05
1 250 EUR
15 mar 2016 18:05
1 200 EUR
15 mar 2016 17:53
1 150 EUR
15 mar 2016 14:19
1 100 EUR
15 mar 2016 11:26
1 050 EUR
15 mar 2016 11:25
1 000 EUR
15 mar 2016 11:25
1 000 EUR
15 mar 2016 11:25
920 EUR
15 mar 2016 11:25
900 EUR
15 mar 2016 11:24
870 EUR
15 mar 2016 11:24
850 EUR
15 mar 2016 11:24
820 EUR
15 mar 2016 11:24
800 EUR
10 mar 2016 22:01
750 EUR
10 mar 2016 17:29
500 EUR