Design
767936

MONICA FÖRSTER, fåtölj, "Alone", Poltrona Frau, 2000-tal.

Monica förster, fåtölj, "alone", poltrona frau, 2000-tal.

Extra stor fåtölj eller love seat. Svart läderklädsel. Lösa sitt- och ryggdynor. Ljusa stickningar. Märkt "Poltona Frau". Längd 122, djup 92 cm.

Bruksslitage. Två tryckknappar för dynor lossnat.

Modellen formgiven 2007.

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK
Rekommendationer