KONFEKTYRSTÄLL/GODISSTÄLL, Dixi miniatyr, 1900-tal.

Stomme i metall. 8 st glasbehållare i två etage. Längd 48 cm, djup 29 cm, höjd 35,5 cm.

Rost. Slitage. Repor.

Utropspris
3 000 SEK