ALVAR AALTO

Bord, modell 96.

Halvrund. Röd linoleumskiva. Längd 119, bredd 60, höjd 75 cm.

Konditionsrapport

Slitage, smärre repor och märken.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    9918624 bukobject
    • 9918624 thumb
    • 9918625 thumb
    • 9918626 thumb
    • 9918627 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 300
    136 EUR
    147 USD

    Budhistorik (9 bud)