LÅNGKJOL, Märthaskolans Franska avdelning 1970-tal storlek 38

Svart ull med geometriskt mönster i blått, rött, gult och grönt. Fodrad med svart siden. Etikettmärkt "HKH Hertiginnans av Västerbotten Hovleverantör Märthaskolan Stockholm".

Obetydligt bruksslitage

Utropspris
1 500 SEK