Design
769025
FÅTÖLJ MED FOTPALL, Jio Möbler, 1950/60-tal.

Klädsel i tyg samt fårskinnsimitation. Teak. Fåtöljen brickmärkt. Fåtöljens höjd ca 94 cm.

Bruksslitage. Klädseln med hårt slitage och fläckar. Pallen med senare klädsel samt troligen senare stoppning. Levereras nedmonterad.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
400 EUR