FÅTÖLJ MED FOTPALL

Jio Möbler, 1950/60-tal.

Klädsel i tyg samt fårskinnsimitation. Teak. Fåtöljen brickmärkt. Fåtöljens höjd ca 94 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Klädseln med hårt slitage och fläckar. Pallen med senare klädsel samt troligen senare stoppning. Levereras nedmonterad.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    9917835 bukobject
    • 9917835 thumb
    • 9917836 thumb
    • 9917837 thumb
    • 9917838 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 400 EUR

    Slutpris

    220
    EUR
    2 096 SEK
    237 USD

    Budhistorik (6 bud)
    Acceptpris på 150 EUR uppnåddes