Möbler Fåtöljer & Soffor
775255
FÅTÖLJER, ett par, "Sirocco", Arne Norell. Cites-intyg medföljer.
Fåtöljer, ett par, "sirocco", arne norell. cites-intyg medföljer.

Jakaranda, brun skinnklädsel. Etikettmärkta.

Slitage. Solblekta. Repor och fläckar.

Övrigt

CITES certificate, valid within the EU included.
bidding if they intend to import this lot into another country.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
10 000 SEK