780166
LEKSAKSGET, Frankrike eller Tyskland, 1800-tal.
Leksaksget, frankrike eller tyskland, 1800-tal.

Bräkfunktion. Pälsklädd. Längd 27 cm, höjd 27 cm.

Slitage. Ett ben lagat.

Utropspris
1 800 SEK