FOTORAM MED INTERIÖRFOTON. Tvådelad. Fotograf K & A Vikner, Vänersborg. Sent 1800-tal.

Trä med metallbeslag i empirestil. 34 x 36 vardera.

Fanérskada. Repor. Baksida med slitage.

Utropspris
900 SEK