Design
790767

SKRIVBORD, möjligen Malmbäcks-werken AB, 1960-tal.

Skrivbord/sminkbord/toilettebord. Teak med beslag i mässing. Tre lådor samt undre hyllplan. Skiva i mönstrat laminat. Längd 90, bredd 46, höjd 71 cm. Nyckel finns.

Slitage. Lås fungerar ej.

Utropspris
3 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor