791

STAKETFÅTÖLJ. 1800-talets slut.

Staketfåtölj. 1800-talets slut.

Bonad ek. Armlän med svarvade pinnar, ställbart ryggstöd.

Slitage och vissa sprickor.

Utropspris
500 SEK