Torsten Palm

(Sverige, 1885-1934)
Torsten Palm
(Sverige, 1885-1934)

TORSTEN PALM, olja på kartong, signerad T.P. Med dedikation.

Landskap. Handskriven text: "Till fru Elsa Wager Minne från Varenna från vännen T.P." 32,5 x 40,5 cm.

Ställvis slitage.

Utropspris
300 EUR