Design
801220

VÄGGLAMPOR, ETT PAR. Sannolikt Taito/Idman, 1950/60-tal.

Mässing. Bredd 22 cm.

Obetydligt ytslitage. Ej funktionstestad.

Proveniens

KOP Pääkonttori

Utropspris
400 EUR