MINIATYRER, 8 st, akvareller. 1900-talets första hälft.

Porträtt av bland annat Bellman, Marie Antoinette och madame Recamir, efter äldre original. Bildstrl mellan 3,5 x 4,5 samt 6,5 x 8.

Slitage. Smärre gulnad.

Utropspris
2 000 SEK