Konst Skulptur
802246

Ludvig Löfgren

(Sverige, Född 1972)
LUDVIG LÖFGREN, skulptur, signerad och daterad 2008.

"Linstavla", signerad 7419009 Kosta Boda Unique, diameter 23 cm.

Något skavd färg på ramen, tejprester.

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK