Alexander Lauréus

(Finland, 1783-1823)
Alexander Lauréus
(Finland, 1783-1823)

ALEXANDER LAURÉUS, tillskriven, olja på duk, osignerad.

Resande sällskap i ruinlandskap. 74x100 cm.

Gulnad. Retuscheringar. Krackelerad. Smärre fläckar.

Utropspris
30 000 SEK