FLAMLÄNDSK SKOLA 16/1700-TAL , Olja på pannå, ej signerad.
Landskap med figurer och byggnader. Pannå 60 x 85 cm. Samtida ram.
Retuscher, repor, smärre färgbortfall.
Tidigare i samlingarna på Skattmansö, Västmanland.