Flamländsk skola 16/1700-tal

(Belgien)
Flamländsk skola 16/1700-tal
(Belgien)

FLAMLÄNDSK SKOLA 16/1700-TAL , Olja på pannå, ej signerad.

Landskap med figurer och byggnader. Pannå 60 x 85 cm. Samtida ram.

Retuscher, repor, smärre färgbortfall.

Proveniens

Tidigare i samlingarna på Skattmansö, Västmanland.

Utropspris
15 000 SEK