KEDJA, HÄNGE samt tre BROSCHER med pastestenar, silver.

Kedja, ankarlänk. Längd ca 59 cm. Hänge, blomsterformat med otydliga svenska stämplar. Höjd ca 6,5 cm. Tillsammans med tre broscher i form av buketter. Längd ca 5 cm, 5,5 cm och 6 cm. Totalvikt ca 50 g.

Några av pastestenarna är lite missfargade. En pastesten saknas från en av broscherna. Några av pastestenarna med mindre nagg. Bruksslitage, mindre repor. Ställvis anlöpning.

Utropspris
1 500 SEK