DUBBELKAROTTER, 3 st, nysilver, bl a CG Hallberg, 1900/2000-tal

Dekor av bl a pärlstav och fasces. Ett lock (saknar knopp) medföljer. Längd 22-27 cm.

Slitage. Repor. En anlupen. En karott med slaget lock.

Utropspris
2 000 SEK