Casper Wrede

(Finland, 1856-1945)
Casper Wrede
(Finland, 1856-1945)

CASPER WREDE, akvarell, signerad och daterad 1928

Kimito kyrka, 32x23 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
200 EUR