JONAS BOHLIN, "Liv", Klong Interior, Örsjö belysning, 2000-tal.
Vit och crémefärgad tyll. Stomme av vitlackerad metall. Etikettmärkt. Lampans höjd ca 90 cm.
Ej funktionstestad. Smärre slitage.