BECK & JUNG, litografier, 3 st, signerade Beck & Jung, daterade 1991 samt numrerade 13/35 (2) samt 18/35 (1) med blyerts
"Aktören II", "Aktören IV" samt "Aktören VI". Bildyta cirka 13 x 11,5 cm vardera.
Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK