827301
TALLRIKAR, 6 st, porslin, "Astrolabio", Fornasetti, Milano, Italien, 1966-1970.
Tallrikar, 6 st, porslin, "astrolabio", fornasetti, milano, italien, 1966-1970.

Tryckt dekor i svart-vitt samt förgyllning. Nummer 1-6. Märkta "ASTRO LABIO FORNASETTI MILANO MADE IN ITALY". Diameter 24 cm.

Smärre slitage. Repor.

Utropspris
5 000 SEK