Design
829425

OSVALDO BORSANI, skrivbord "Teclino T96", Tecno, Italien.

Svängd form. Skiva i svart laminat, Skrivyta klädd i läder, ställbara hurtsar. kromade ben. Längd 250, bredd 90, höjd 72 cm.

Slitage, skador, märken. Tre lådor saknas.

Utropspris
18 000 SEK